Уікенд в Стамбулі. Поринь в історію

Уікенд в Стамбулі. Поринь в історію

4 дні/3 ночі

Стамбул — могутній і прекрасний місто. Він вабить до себе, закохує в себе з першого погляду, з першого подиху. Побачивши головні визначні пам’ятки, ви не забудете це місто ніколи.
Палац Топкапи — якщо доведеться вибирати тільки одне місце в Стамбулі — сміливо йдіть до палацу Топкапи. 400 років тут жили султани Османської імперії, і кожен наступний прагнув перевершити попередника. Палац займає більше 50 гектарів, і серед його альтанок, палаців і садів можна легко загубитися на цілий день.
 
Айя-Софія — Зовні цей музей-собор-мечеть виглядає непомітно. Але увійшовши всередину, більшість туристів застигає під 55-метровим куполом з відкритим ротом. За багато століть ця будівля встигло послужити православним собором, католицьким храмом і мечеттю, а також постраждати від пожеж, землетрусів і грабежів хрестоносців. Але Айя-Софія або Собор Святої Софії уцілів і зумів зберегти свої скарби, нехай і не всі (вважається, що тут раніше зберігалася Туринська плащаниця). Найцікавіше, включаючи унікальні мозаїчні ікони візантійського періоду, можна побачити на верхніх галереях. Але не поспішайте підніматися, не розглянувши ісламські каліграфічні написи, гробниці султанів і архітектуру собору.
Цистерна Базиліка — дно з найромантичніших місць Стамбула знаходиться під землею. Це Цистерна Базиліка — водосховище віком понад 1500 років, в якому зберігався запас питної води на випадок посухи. Резервуар будували з підручних матеріалів — мармурових колон давньогрецьких храмів. Їх в Цистерна Базиліка 336, і на більшості збереглися майстерна різьба і барельєфи. Прохолодний напівтемрява, високий склепінчаста стеля, тишу порушує лише звук капає води — тут ідеальне місце, щоб перепочити від спеки та шуму Стамбула. А приголомшлива підсвічування колонад напевно зробить прогулянку по музею одним з найяскравіших спогадів. Закладіть на відвідування Цистерни мінімум півгодини.
 
Блакитна мечеть Символ Стамбула — прекрасна мечеть посеред пишного саду з фонтанами і галявинами. Її архітектор вирішив перевершити сусідню Айя-Софію не в розмірах, а у витонченості форм. В результаті мечеть Султанахмет (офіційне турецька назва) отримала цілу розсип куполів і стала однією з небагатьох в світі мечетей з шістьма мінаретами.
 
Мечеть Сулейманіє — Найбільша мечеть Стамбула і ще один символ міста. Після недавньої реставрації Сулеймание постає перед туристами у всій красі — саме так, як було задумано ще в XVI столітті. В саду позаду мечеті знаходяться гробниці султана Сулеймана Пишного і його слов’янської дружини Роксолани.
 
Великий базар (Гранд-Базар) — Великий базар — це місто в місті зі своїми мечетями, магазинами, ресторанами, будинками і цілим лабіринтом вулиць під одним дахом. За день тут може побувати до півмільйона людей.

Avicenna Hotel 4* — від 17 269 грн, за 2х дорослих

Seven Hills Palace 5* — від 18 929 грн, за 2х дорослих

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО

  • Прямий перелік Київ- Стамбул-Київ;
  • Проживання в готелі 3 ночі
  • Сніданки
  • Страхування (стандарт)
  • Груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт.

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

Додаткове страхування;
Особисті витрати

ЗАЦІКАВИВ ТУР ?

Напишіть нам